Prozkoumejte tajemství svatebního salonu

06.04.2024

Svatební salon Venesis

Nevěsty na Vysočině mají o šaty postaráno. V Třebíči působí svatební salon Venésis. Majitelka Marcela Venhodová se do svatební sféry se svým salonem začlenila již před 18 lety. Díky této několikaleté praxi se s námi podělila o své zkušenosti a prozradila nám, čemu mají nevěsty věnovat pozornost při výběru šatů.

Proč právě půjčovna?

Oproti online nakupování svatebních šatů má salon hned několik výhod. Nejen, že si nevěsty mohou vyzkoušet vícero modelů, ale mohou si i zároveň ujasnit střih, který sedne její postavě. V salonu pak dokážou upravit střih šatů přesně tak, jak kdyby byly šité na míru. Ani materiál přes internet příliš neodhadnete. Není nad to vidět vše naživo a zkrátka si to osahat. Další z výhod jsou kompletní služby spojené s půjčovným, ať je to čištění šatů, žehlení nebo výběr doplňků. Bojíte se, že šaty poničíte? Nebojte, i na takové případy je salon připraven a dokáže si poradit s kde jakou závadou.

Trendy

A jaké jsou aktuální trendy? Žádané jsou šaty s rukávkem! Ve skutečnosti však stejně vítězí individualita. Ani ten momentálně nejžhavější trend není pro každého. Vždy záleží, jak se nevěsta v šatech cítí. Poslední léta byly žádané splývavé jednodušší šaty pro přírodní svatby na louce, ale opět se nevěsty vrací k bohatším šatům. Přece jen,.. za princeznu jste jen ten jeden den. 

Kdy je ten správný čas?

Pokud už plánujete svatbu, ideální doba na výběr šatů je půl roku dopředu. V salonu Venésis si s vámi poradí, i když přijdete měsíc dopředu. Ovšem, pokud chcete mít záruku kvalitního výběru, zařaďte si návštěvu salonu včas do plánu. 


Autor článku:

Lucie Pólová

Spolupracovali:

Foto: Aneta Rokos

Místo: Waldsteinovo Zátiší

Šperky: Tiamond

Účes: Aneta Michalová

Oblek: Mahdall

Modelka: Šárka Čermáková

Model: Michal Prokop

Půjčovna dekorací: Marcela Doušková

Vytvořte si webové stránky zdarma!