Svatba jako z pohádky

19.05.2024

Rekreace, historie, myslivost? Ale hlavně, dokonalé svatební zázemí? Takové najdete přímo v srdci Vysočiny. Tajuplný a přírodou obklopený lovecký zámeček Waldsteinovo Zátiší na vás jistě dýchne svojí, pro svatbu jako stvořenou, atmosférou.

Pro svatební obřad zde máte hned několik variant. Zámecké prostředí je už dlouho favoritem, kde si říct své ANO. Proto i zde se k obřadu přímo nabízí lovecký salonek. Milovníky přírodních scenérií nadchne naopak obřad u rybníčku nebo dokonce přímo v lese. Fantazii se meze nekladou. V těsném okolí vám takových míst pro vystavení slavobrány padne do oka hned několik.


Zámeček funguje zároveň i jako penzion, tudíž pojme všechny vaše svatební hosty. Najdeme zde 9 historicky zařízených pokojů a u rybníčku dokonce šest podsadových stanů, kam se dostanou i lidé s handicapem.


Pro ranní svatební přípravy byste také nenašly lepší prostory. Kouzlo historicky zařízených pokojů se propíše i do samotných fotografií, jak jsme se i my mohli přesvědčit. Vy i vaši hosté můžete od samého rána využít příjemné zázemí kavárny a jídelny, kde vyplníte čas během probíhajících příprav. Celý objekt si lze pronajmout na jak dlouho budete potřebovat a tudíž si můžete se svými blízkými užít nezapomenutelně pohodový svatební víkend všichni pohromadě. Žádný spěch a žádný shon. Na tyto chvíle budete vzpomínat i za 20 let.

Zámeček je majetkem slavného rodu Waldsteinů. Jeho majitelé srdečně otevírají dveře všem lidem a dávají prostor různorodým akcím.
Svatba v přírodě a zároveň na zámku nemusí být nemyslitelná. Tady najdete úplně všechno. Za princeznu na zámečku, s obřadem u rybníčku a hýřit můžete v kočárovně s velkorysou kapacitou 100 lidí! A to vše na samotě mezi lesy.

Pro samotnou hostinu se nabízí úžasný prostor nově zrekonstruované kočárovny. Dřevěná stavba spolu s kamennými zídkami a velkými okny dodá s vaší výzdobou společnému stolování jedinečně uvolněný nádech. Kočárovnu čeká i další proměna v podobě pochozího patra. Zkrátka, máte se Vy i Vaši hosté na co těšit.


Waldsteinovo Zátiší je místo s obrovským potenciálem. Najdete zde všechno, co si od svatebního místa můžete přát.
S pohádkovým balíčkem pak zámeček budete doporučovat všem okolo.

Ať už pojedete na kole, autem či pěšky, rozhodně navštivte Waldsteinovo Zátiší. Poznáte zde milé lidi, kteří se vám budou naplno věnovat, budete si moci celý areál projít a u jejich výborné kávy zodpoví všechny vaše dotazy.

Už máte zabookováno? :-) Slyším, svatební melodie...


Autor článku:

Lucie Pólová

Spolupracovali:

Foto: Jiří Pól

Místo: Waldsteinovo Zátiší

Šperky: Tiamond

Půjčovna dekorací: Marcela Doušková

Účes: Aneta Michalová

Květiny: Krámek u Marušky
Tiskoviny: Ioznámení
Šaty: Venesis Třebíč
Sweet bar: Sweetblogbymichaela

Oblek: Mahdall

Modelka: Šárka Čermáková

Model: Michal Prokop

Vytvořte si webové stránky zdarma!